неділя, 17 серпня 2014 р.

Творча робота бібліотечних працівників : "Мій Шевченко"Указом презедента України, на честь 200-річчя від дня народження Т. Г. ШЕВЧЕНКА
2014 рік оголошений роком Шевченка.

Обласна бібліотека для дітей м. Полтави  оголосила про конкурс творчих робіт працівників дитячих бібліотек  на тему :" Мій Шевченко".

Конкурс проводиться у двох номінаціях:
-літературний твір (вірш, оповідання, ессе);
-виріб декоративно-прикладного мистецтва ( вишивка, вишивка бісером, ліплення, вироби з тіста, соломки тощо).
Конкурс  прводиться з 24 лютого по 25 вересня в два тури.
 
Бібліотекарі бібліотеки-філії №6  взяли участь у цьому незвичайному конкурсі створивши виріб декоративно-прикладного мистецтва у вигляді картини.

Назва роботи: " Хата з Тарасового дитинства"

Техніка виконання: робота являє  собою  мікс різноманітних технік, а саме: лозоплетіння; вироби з полімерної  глини; вироби  з солоногно тіста; бісероплетіння; аплікації; роботи з соломкою; вишивки хрестиком.

Коротка анотація до роботи:

Виріб "Хата з Тарасового дититнства" створювався  працівниками бібліотеки-філіалу № 6 як частина куточка Т. Шевченка, відкритого на абонементі бібліотеки на честь 200-річчя Кобзаря.
Метою створення куточка було гідно  презентувати  творчість поета, розкрити перед  користувачами фонд бібліотечної  Шевченкіани за допомогою різноманітних засобів: у куточку представлені видання творів Кобзаря, матеріали про його життя і творчість, наявні у фонді  бібліотеки, які проілюстровані репродукціями картин Тараса Григоровича .
На наш погляд , гідним доповненням до куточка стала створена працівниками  бібліотеки-філії № 6 робота " Мій Шевченко ",яка і була презентована на обласний конкурс.

Немає коментарів:

Дописати коментар