вівторок, 19 серпня 2014 р.

"Радимо бібліотеці"- поштова скринька

 
Бібліотекарі бібліотеки-філії № 6 Полтавської міської  ЦБС  вже приступили до виконання  наказу про проведення  Громадського обговорення на тему  "Бібліотека в житті громади :  йдемо у майбутнє разом".Ми розробили план дій, де одним із пунктів плану є громадське опитування- скринька побажань та пропозицій реальних та потенційних користувачів : "Радимо бібліотеці".
Поштова скринька стала дуже популярною.  Різні за віком та інтересами читачі  із  задоволенням приймають участь у обговоренні сучасного життя нашої  бібліотеки. Їм не байдужа доля бібліотеки , яка за роки існування стала для  них  майже рідною і тому багато користувачів хоче прийняти участь у побудові бібліотеки майбутнього.
Про що ж пишуть наші  читачі?
Про те, якою вони хотіли б бачити бібліотеку  у майбутньому, про те , що хотіли б змінити і чого не вистачає  сучасній бібліотеці зараз. Читачі  вдячні працівникам бібліотеки за тепле спілкування  та уважне відношення до кожного.
 
 Пропозиції  від  читачів  до Поштової  Скриньки  приймаються до  1 жовтня 2014 р.
Всі поради користувачів будуть прочитані бібліотекарями у жовтні  і  зроблені відповідні висновки. А побажання  користувачів будуть використані у подальшій роботі бібліотеки.

1 коментар:

  1. Шановні колеги дуже цікаві та креативні публікації вашого блогу .Бажаємо і надалі натхнення та успіху у роботі.

    ВідповістиВидалити