четвер, 18 грудня 2014 р.

казково- зимова експозиція у бібліотеці

 
     Новий рік - найзагадковіше свято, що відкриває нам світ добрих казок і чарівництва.
І малюки, і підлітки, навіть серйозні дорослі- усі підраховують хвилини до настання свята.
У новорічного свята є одна дивна особливість- воно ніколи не схоже на  попереднє.
Готуються до новорічних свят і бібліотекарі бібліотеки-філії №6.  У  інформацій зоні бібліотеки створено  стенд: "Веселиться дітвора, Новий Рік іде. Ура!"
На абонементі привертає увагу виставка- інсталяція:" Як не любити зими сніжно-синьої на Україні моїй".
     Ігрова зона для малечі  також оформлена у стилі новорічних фантазій-є Дідусь Мороз, Снігуронька, Сніговик, ялинка...і цукерки для малечі.
У виставці робіт до  казково-зимової експозиції: "Зима. Мороз. Різдв'яний час.Ідуть у гостоньки до нас", яка організована у читальному залі бібліотеки, взяли участь вихованці  дитячо-юнацьких клубів м. Полтави.
    ДЮК "Фантазія"педагог- організатор -Славко Алла Олексіївна. Її вихованці представили на виставку картини з використанням паперопластики.


    ДЮК "Вогник" педагог-організатор - Луценко Світлана Євгенівна , разом зі своїми учнями створили  дивовижні новорічні пейзажі.
   ДЮК "Фантазія" педагог- організатор- Камнєва Діна Юріївна. Вихованці цього клубу  зробили новорічні сніжинки  та малюнки про зиму.
   Доповненням до казково- новорічної експозиції стали книги- "Снігова Королева"-Г.Х.Андерсена, "Ніч перед Різдвом"-М.Гоголя, "С Новым годом!":стихи,песни, загадки, "Казка про Діда Мороза і Бабу Завірюху"- М.Підгірянки...


 
 
    Велику насолоду читачі бібліотеки отримали роздивляючись різдв'яні чобітки, вишиті читачкою нашої бібліотеки- Ольгою Щербак.
Чобітки, наче намальовані аквареллю. Навіть з першого погляду і не второпаєш, що зображена зима-це вишивка. Дід Мороз, засніжені будиночки, діти на санчатах, ялинка у вогнях, тройка коней в упряжці, зимовий вечір- все це зображує Ольга Щербак на вишитих власноруч різдв'яних чобітках і домомагає всім, хто знайомиться з її роботами  потрапити у казку.
Роботи Ольги  Щербак вражають своєю фантазією і технікою виконання. Адже вона використовує такі нові методи у вишивці, як напівхрестик, французький вузлик, бекстич, петит. 
   Діти і дорослі  із задоволенням знайомляться з роботами представленими на експозиції.

 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар