понеділок, 21 березня 2016 р.


Ігрова зона "Дитячий простір"
Одним із стратегічних напрямків діяльності успішної публічної бібліотеки є робота з дітьми. Це є суто бібліотечною роботою "на перспективу" - виховання майбутнього читача. Що зробити, щоб бібліотека стала для дитини і розрадою,  і помічником, допомогла пізнати радість читання, як наодинці з книгою, так і у читанні разом з друзями? Чи може вона взагалі зацікавити дітей, які не люблять читати, надаючи перевагу іграм?
  Бібліотека зможе вирішувати ці
завдання, якщо вона буде привабливою для малюка. Коли малюки мають можливість відпочити, почитати, роздивитися картинки, погратися в якісь ігри. Враховуючи вище сказане, ми в своїй
бібліотеці створили ігрову зону " Дитячий простір"."
Оригинальний дизайн - драпірування стіни у вигляді театральної завіси. Маленький читач, а саме для нього створена у бібліотеці ігрова зона, відчуває себе глядачем в очикуванні вистави, казки. Оформлення на це надихає. Маленький читач може відпочити у затишному куточку (це, як оазис посеред дорослого життя -  острівець дитинства). До послуг дитини пазли, розмальовки, олівці, м'які іграшки, з якими можна пограти. Заслуговує на увагу пересувна книжкова виставка, яка складається з нестандартних книжок та іграшок-персонажів з мультфильмів... Наша ігрова зона користується популярністю у наших читачів!
 

Немає коментарів:

Дописати коментар