четвер, 28 квітня 2016 р.

Вражені та здивовані презентацією робіт Професійного ліцею сфери послуг.

    27 квітня у бібліотеці-філії № 6 пройшов вечір- презентація  від полтавського Професійного  ліцею сфери послуг:                    "Старт в професію ".

   На захід запрошені учні 8-А класу гімназії № 13. Кожен із старшокласників ще задовго до останнього дзвоника  почав задумуватися про вибір професії- такий важливий крок у житті .
   Звичайно школярі вже встигли порадитися з батьками, вчителями, знайомими, друзями, користувалися інформацією з Інтернету- все створили для того, щоб зробити правильний вибір.

  А професій у світі дуже багато. У тарифно-
кваліфікаційному довіднику налічується 5984 професій. Отже, якщо шукати одну- єдину професію, то ймовірність її правильного вибору мізерно мала. Це як шукати голку в копиці сіна.
  Ось чому важливо, щоб хтось дав корисну пораду.
Тому і запросили бібліотекарі  на зустріч з восьмикласниками гостей - ( викладачів та учнів) з Професійного ліцею сфери послуг, які розповіли про ті професії, які роблять нас красивішими, стильнішими, елегантнішими, ті які можуть принести додатковий заробіток.
Захід був для тих- хто хоче бути красивими, сучасно одягатись і подобатись оточуючим. Адже зачіска до лиця, стильний манікюр- все це впливає на настрій, додає впевненості у собі.
Викладачі ліцею розповіли про  історію навчального закладу. Понад півстоліття він дає путівку в життя майстрам  однієї з давніх професій, яка дає можливість людству виглядати сучасно, модно і красиво.
  Це професія- КРАВЕЦЬ.

  Професія ПЕРУКАРЯ у ліцеї значно молодша, але професіоналізм, майстерність викладачів, майстрів виробничого навчання свідчить, що вони чародії.
Про особливості цієї професії розповіла викладач спеціальних дисциплін Дяченко Марина Володимирівна.
Про професію ВІЗАЖИСТА- СТИЛІСТА, справжнього художника, головним завданням якого є нанести на обличчя декоративну косметику так, щоб приховати недоліки і підкреслити переваги, тобто створити гармонійний образ- розповіла майстер виробничого навчання Зезюріна Олена Григорівна.

  А ще учні гімназії № 13 переглянули відеоролик про навчальний заклад, дізнались, що після закінчення  ліцею - гарантоване 100 відсоткове працевлаштування  з повним соціальним пакетом.
  Школярі були  в захваті  від демонстрації колекції одягу за народними мотивами від колективу 
                                        " ТЕАТР МОД ".

  Залишились вражені майстерністю перукарів, адже побували на майстер- класі: " Святкова зачіска ".
   А ще  здивувались творчій уяві та фантазії візажистів- стилістів, які представили виступ свого блоку : "ВІЗАЖ".

   На цьому зустріч ліцеїстів зі школярами закінчилася, вона залишила тільки приємні враження від побаченого.
    І, можливо, деяких старшокласників вечір- презентація надихне на нові ідеї, які дадуть можливість стати основоположниками української моди.
    


 
 

1 коментар:

  1. Я,Селецька Тетяна Валеріївна та моя донька Альона, постійні відвідувачі бібліотеки, були присутні на презинтації робіт від Професійного ліцею сфери послуг. Були вражені та здивовані роботами талановитих майстрів. Це дуже добра підтримка та допомога підростаючому поколінню. Для розвитку молоді, як професійна так і для подальшого життя. Дякуємо майстрам за їх потрібну працю. Бажаємо натхнення, розвитку професійного, успіхів, здоров'я та всього найкращого. Також дякуємо бібліотекарям за цікаву організацію заходів.

    ВідповістиВидалити