неділя, 17 липня 2016 р.

" WEEKEND у бібліотеці "

   Сьогодні навряд чи треба доводити часом, вирішальну роль знання англійської мови для будь- якої сучасної людини.
Адже англомовний інформаційний простір, включаючи пресу, телебачення, кіно, радіо, бібліотечні фонди є найбільшим і найактивнішим у світі.
    Порівняно з населенням інших країн Європи, відсоток українців, які володіють англійською хоча б на розмовному рівні, є мізерним. Проте наша бібліотека допомагає бажаючим у вивченні англійської літератури організовуючи книжкові виставки та  зустрічі з носіями англійської мови !
14 липня 2016 року бібліотека- філія № 6 спільно з ДЮК "ПРОМІНЬ "  ( педагог- організатор-Луценко Світлана Євгенівна) організували  для своїх маленьких відвідувачів справжнє свято, на яке запросили гостей з Америки. Захід пройшов під назвою: "WEEKEND у бібліотеці " і складався з двох частин: спочатку діти( читачі бібліотеки і не тільки ) грали в рухливі ігри на свіжому повітрі,  стояли в черзі зробити аква-грим, розфарбовували розмальовки, спостерігали за фокусами по оптичному обману та брали участь в майстер- класах організованих гостями.
    Веселе дійство проходило спочатку на території ДЮК.
Діти грали в ігри паралельно спілкуючись англійською мовою з гостями з Америки. Деякі школярики навіть словники використовували, щоб повторити слова та словосполучння.
А справжні носії англійської мови- ЕРІК, МАЙКЛ, ТЕРРІ, ЕМЕЛІ  та інші  зробили ігри  цікавими і незабутніми.
    Для тих , хто погано розумів англійську мову був перекладач.
    Друга частина заходу проходила безпосередньо у бібліотеці- філії № 6. Вона розпочалася з бесіди про книги,  улюблених авторів, погоду, природу і т. д. Гості приїхали зі штату ФЛОРИДА, вони ніколи не бачили снігу, адже і на Новий Рік у них тепло.  Там ні в кого не має теплих речей ( шуб, дублянок, шерстяних шкарпеток, чобітків) і купити їх нереально, так як теплий одяг у Флориді не потрібний. А тому гості дуже бояться української зими  і  ніяк не наважаться приїхати до України взимку.

За годину спілкування ми зрозуміли, що не такі ми вже і різні...
Більшості гостей подобаються полтавські галушки, вареники, український борщ, а ще цукерки фабрики " Рошен ".
  Не залишились байдужими гості й тоді , коли мова зайшла про книгу і бібліотеку. Зраділи нашим паперовим книгам, адже у них вже давно все в  електронному вигляді і маленьких бібліотек вже давно не існує...
   Сподіватимемось, що така зустріч  у бібліотеці з гостями із Америки була не останньою. Адже Ерік та його друзі пообіцяли наступного разу подарувати бібліотеці книги.
   На жаль, однією публікацією на блозі ,  не можна передати ті емоції, які бурлили в серцях дітей- наших читачів, які на радощах від зустрічі навіть телефонами мобільними почали обмінюватися.
    Дивлячись на інших , але яскравих і непередбачуваних  особистостей, які приїхали з іншого континенту, хочеться голосно  вигукнути: " Ви вмієте нести радість, ви вмієте бути щасливими !!!".
   
  

2 коментарі:

  1. Зустріч дуже сподобалася ! Особливо аква-грим та фокуси. Живе спілкування ціную більше за все !Спасибі!. З нетерпінням чекатиму нової зустрічі !!!
    Герасименко Ангеліна учениця 6 класу гімназфї № 13.

    ВідповістиВидалити
  2. було цікаво !повторили англійську мову і відпочили !


    Ерік, Влад і Ярік

    ВідповістиВидалити