понеділок, 21 листопада 2016 р.

За вільне серце, за мирне небо
21.11.2016 року сумісно з бібліотекарями гімназії №13, які підготували учнів до заходу працівники бібліотеки-філії №6 провели годину гідності " За вільне серце, за мирне небо"- до дня гідності та свободи, який президент Петро Порошенко засвідчив указом від 21 листопада 2014 року.
Бібліотекар Онищенко С.П. дуже натхненно  та зворушливо розповіла учням про основні події Майдану, які вже стали історією. Вона зачитала декілька патриотичних віршів, учні прослухали пісню "Не спи моя рідна земля" в виконанні гурту " Мандри" та гімн України, підготувала перегляд фільму щодо подій на майдані "Зима, що нас змінила". З присутніми відбувся діолог на тему патріотизма, відданності Батьківщині, гідності, свободи. Діти дуже цікаво висловлювали свої думки.
Присутнім була запропонована нова література з  куточка патриотизму - " Живемо в тривожний час, в час тривоги за Вкраїну - нашу славну Батьківщину" В кінці заходу всі присутні прийшли до загального висновку, що у щасливій, багатій, розвиненій країні людей, безумовно об'єднує почуття патріотизму, а патріотизм-це почуття- цінність, яке характеризує ставлення особистості до народу, Батьківщини, держави та самого себе.

Немає коментарів:

Дописати коментар