вівторок, 6 грудня 2016 р.

Розуміємо права людини


6.12.2016р. в бібліотеці - філії №6 відбулася година права в рамках міжнародного фестивалю документального фільму по правах людини. Бібліотекарі запросили 9 кл. гімназії №13, який  
поглиблено вивчає право.
Центральна тема цьогорічного фестивалю-" Крізь ілюзії", адже сьогодні країна й народи прощаються з багатьма своїми ілюзіями. Руйнується ілюзія про стабільність того світовлаштування, про яке разом домовилися сильні демократичні країни. Розвіялася ілюзія всього світу про слабкість України й нездатність українців до самоорганізації. Перед українцями, своєю чергою, постало фундаментальне питання: чи не час владі й суспільству позбавитися ілюзії, що країну можна реформувати без змін базових відносин в економічній та культурній сферах, - звернулася до глядачів координатор фестивалю у Полтавській області Наталія Кірячок.
   З початку діти переглянули фільм " Крим SOS", а потім було обговорення цього фільму і деяких правових аспектів. Учні із захопленням приймали участь в діалозі тому, що відчували себе дорослими та відважно висловлювали свою точку зору.
Діти познайомилися з куточком  права  "Знаємо та реалізуємо свої права", біля якого  сфотографувалися на згадку. 

Немає коментарів:

Дописати коментар