вівторок, 24 січня 2017 р.

НОВИЙ РІК ПО-ЯПОНСЬКИ
Новий рік впевнено крокує планетою і ні для кого не таємниця, що в Україні 2017 рік оголошений, як рік Японії , тому працівники бібліотеки-філії №6 розпочали цей рік з виставки " Японсько-Український Новий рік" та з дитячого ранку "Новий рік по-Японськи" Бібліотекар І категорії Сінна Т.В. завітала до гімназії №13 в 4 клас з цікавими повідомленнями. Спочатку Тетяна Василівна нагадала дітям про те, що наш президент Петро Порошенко оголосив 2017 рік в Україні, як рік Японії. Звернула увагу на міні -книжкову виставку з краєвидами Японії і розпочала цікаву й насичену програму заходу. Бібліотекар яскраво та доступно
 розповіла дітям про зимові вірші в японському стилі і запросила учнів прийняти участь в складанні " білого вірша"   на конкурсній основі. Як з'ясувалося, наші діти дуже талановиті.
 Яскравим , незвичайним
моментом цієї зустрічі був конкурс "напиши своє ім'я японською" Вчитель - Ірина Леонідівна  написала на дошці японську абетку, діти складали своє ім'я на маленьких папірцях, які вдома дарували своїм батькам. За підсумками двох конкурсів учисники отримали солодкі призи. Всі залишилися дуже задоволені, але це був тільки початок "японських зустрічей"

Немає коментарів:

Дописати коментар