вівторок, 21 березня 2017 р.

" РОМАНТИКА ВЕСНЯНОГО ДНЯ "- експозиція робіт ЮРІЯ ЖОЛТИШЕВА

    Кожну весну  багатьох з нас тягне  до філософії. З першим теплом любителі краси починають знову "оживати", виключаючи комп'ютери, залишаючи свої улюблені ігри, жертвуючи мишкою і клавіатурою, сидінням в соц.мережах.
Виходять із зимового ступору і переключаються в новий режим весняної ейфорії: КВІТИ- ТЕПЛО- КРАСА, та інші неочікувані сюрпризи весни.
    А це значить - ніяких спогадів та натяків про поганий зимовий настрій.
    До таких людей, для яких улюблена справа - це життя, можна віднести  ЮРІЯ ЖОЛТИШЕВА. Він вибрав хобі за своїм характером та смаком. І йому повезло, так як його життя стало більш цікавішим і насиченішим.
   Улюбленій справі автор фотовиставки

" РОМАНТИКА ВЕСНЯНОГО ДНЯ ", яка на днях відкрилася у бібліотеці- філії № 6, присвячує свій вільний час. Він вивчає наукові статті про своє захоплення, уже став знаним фахівцем у галузі фотографії.

Він фанат своєї справи- і цим щасливий.
-  У наш час кожен хто вивчає специфіку фототворчості, повинен розуміти взаємозв'язок техніки і мистецтва. Зокрема, він повинен розглядати фотографію спільно з іншими видами мистецтва, основаними на технічній фіксації дійсності,- говорить Ю. Жолтишев.
 Він багато навчається, читаючи про речі, які його цікавлять. Автор експозиції постійно поповнює свої знання. А навчання, можливо, ще більш захоплююча сторона хобі.

  А ще Юрій пробує себе у новій галузі- журналістиці( пише статті про рибалку та природу), куди і додає свої цікаві фото.
  Унікальна фотовиставка знайомить читачів бібліотеки з різноманітністю стилів і творчих манер, допомагає автору вести діалог зі своїми глядачами. Адже йому дуже важливо, щоб його фото надихали, заставляли замислитись.
                                       Увага !!!
Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки- філії № 6 переглянути фотоекспозицію:
                 " Романтика весняного дня ".
Виставка діє з 18 березня по 20 травня 2017 року .

Немає коментарів:

Дописати коментар