середа, 3 травня 2017 р.

Автограф-сесія від Якова Купінського

    Ущент заповнена  читальна зала бібліотеки-філії № 6,  усмішки на обличчях знайомих, друзів, постійних читачів  бібліотеки- у такій атмосфері розпочалася 
автограф- сесія від  Якова Купінського з
презентацією його книг " Два куми", " Следы на песке ".
   Автор книг народився  в м. Полтаві, за фахом інженер- будівельник. Його збірки вийшли у полтавському видавництві "Дивосвіт ".
   До однієї із книжечок " Два куми " -увійшли  гуморески, які є результатом спостережень автора за навколишньою дійсністю. Ті ситуації, що траплялися у житті автора так і просилися на папір. Тому письменник не міг пройти повз такі кумедні, а часом і повчальні моменти.

   Автор поетичних збірок заявляє про себе , що " сам не знав, що може так писати"...і тому дякує Богу, людям, природі, усьому тому, що надихає його на творчість.
Під час заходу письменник розповів про " народження" своїх книг, які нещодавно вийшли з друку та про твори, які в найближчому майбутньому побачать світ, доповнюючи свою розповідь цікавими історіями з власного життя.
Запрошені на захід жителі мікрорайону " БРАЇЛКИ "- як дорослі, так і діти, могли не  ЛИШЕ ОТРИМАТИ АВТОГРАФ ВІД УЛЮБЛЕНОГО ПИСЬМЕННИКА, АЛЕ Й СФОТОГРАФУВАТИСЯ З НИМ !!!
" Бібліотеці з любов'ю"- такий пам'ятний дарчий напис залишив автор на книгах подарованих бібліотеці- філії № 6.
  Чудову атмосферу заходу доповнили пісні у виконанні  неперевершеної полтавської співачки  Віри  Мотчаної- солістки ансамблю " Лтава ".

Вона подарувала співробітникам та читачам бібліотеки свято у вигляді невеличкого концерту- музичного асорті у стилі 80-х років. Співачка не вперше виступає у бібліотеці, тому її із задоволенням запрошують знову і знову до цього культурного закладу.

- Вона дуже талановита артистка, у неї виходять добрі і світлі виступи. І тому кожного разу приходимо на її концерти,- діляться враженнями подружжя Ніна та Володимир Альховики
( постійні читачі бібліотеки ).
Позитивні емоції на заході просто зашкалювали !
А співачка пообіцяла переповненому залу бібліотеки  завітати наступного місяця з новою музичною програмою.

Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки про  АНОНС  ЗАХОДУ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО НА БЛОЗІ  ОКРЕМО .
   


                                               
                                                                    

Немає коментарів:

Дописати коментар