четвер, 25 травня 2017 р.

" ЄВРОЕРУДИТ " у бібліотеці

 
 Сьогодні Україна, як колись  Польща і кожна інша держава, що нещодавно здобула незалежність, переживає багато проблем. Побудова демократії і громадянського суспільства вимагає зусиль і часу. Приходять моменти розчарування і відчаю, слабшає надія на поліпшення і краще завтра...
 Але приклад Польщі демонструє, що рішучість у реалізації амбітної мети здатна неможливе  зробити реальним.  Все залежить тепер від самих українців, від їх наполегливості у проведенні необхідних соціально- економічних реформ і досягненні політичних, економічних і законодавчих критеріїв членства в  Європейському Союзі.
   З нагоди святкування Дня Європи, у бібліотеці- філії № 6 провели ряд заходів. Такі   форми роботи стали вже традиційними  у нашому культурному закладі, адже бібліотека  протягом п'яти років  постійно  організовує книжкові виставки про Європу:
-" Європа - наш спільний дім "
-" Знайомтесь- Європа ! "
-" Мандруємо Європою "
- "Казки Європи "
- " Полтава- Європейське місто".
 Цього року бібліотекарі організували краєзнавчу фотовиставку: " ЄВРОПА В МОЄМУ МІСТІ ".
  А сьогодні  25 травня  провели  " ЄВРОЕРУДИТ "
- історико- літературну вікторину, для молоді та дорослих читачів бібліотеки.
    На читачів чекали  30 запитань, вражаючі факти, неочікувані відкриття та море цікавинок.
    А ще у цей день читачі бібліотеки мали змогу ознайомитись з друкованими виданнями  з євроінтеграції, та переглянути періодику, щодо сучасного стану України на шляху до Євросоюзу.
    Для багатьох відвідувачів бібліотеки  виявились складними деякі запитання, проте  була можливість  зазирнути до енциклопедій чи скористатися Інтернетом, щоб дати правильну відповідь.
    Однак, деякі читачі, особливо молодь, проявили  чудові знання з питань євроінтеграції, географії, літератури.
Їм сподобались та запам'ятались запитання:
- У якій країні є вулиця Вінні Пуха ?   ( Польща )
- У якій країні знаходиться місто  А ?  ( Швеція )
- У населення якої країни офіційно не існує прізвищ, а є тільки імена та по- батькові ?                            (Ісландія )-Я багато знаю, тому що ходжу до бібліотеки розвиватися, мене виховує книга, а не вулиця,-
 сказав наш постійний читач бібліотеки -  Андрій Коваленко.

 Найбільш обізнані читачі, чиї відповіді на запитання вікторини в більшості були  правильними, отримають від бібліотеки маленькі призи - ручки, олівці, календарики.
Немає коментарів:

Дописати коментар