понеділок, 5 червня 2017 р.


БІБЛІО- ПІКНІК
1-червня - День захисту дітей
. В нашому місті влаштовано багато цікавих заходів для малечі. Бібліотека-філія №6 теж не залишилася осторонь. Працівники бібліотеки прикрасили плакатами і кольоровими кульками приміщення, підготували цікаві вікторини , інтелектуально-рухливі ігри,
конкурс малюнка на асфальті "Моє щасливе дитинство" та нову для нашого міста форму обміну книжок "BOOK-CROSSING" і недарма.
 На свято до бібліотеки завітали два загони з шкільного літнього табору гімназії №13 (діти віком 7-9 років).
 Спочатку дітей привітали зі святом та початком літнього відпочинку в читальному залі бібліотеки. Провели вікторину на знання казок, а потім запросили до бібліотечного дворику, де їх гостинно зустрічав герой казки - БУРАТІНО, який мешкає у бібліотеці та вийшов з казки щоб привітати та пограти з гостями.
 З дітьми провели інтелектуально-рухливі ігри, конкурс малюнок на асфальті, і book-crossing. Спочатку бібліотекар розповіла про це нове явище в книжковому світі, показала, як готуються книги до такого обміну, а потім за допомогою Буратіно провели book-crossing за всіма правилами. В кінці свята бібліотекарі за допомогою Буратіно пригостили дітей ласощами. Всі залишились в доброму, гарному настрої.

Немає коментарів:

Дописати коментар