четвер, 6 липня 2017 р.

ВІЗЕРУНКИ ДУШІ УКРАЇНСЬКОЇ- виставка вишитих рушників

    Із 3 липня  у бібліотеці відкрилась  персональна виставка  вишитих рушників:
" ВІЗЕРУНКИ ДУШІ УКРАЇНСЬКОЇ ".
Вона зібрала чимало поціновувачів прекрасного.
Автор виставки- полтавська майстриня-
 ЦУБЕР ОЛЕНА ІВАНІВНА.

    Магія її творчості захопила  читачів бібліотеки, котрі один за одним підходили, цікавились, дякували за енергетику позитиву.
" Родинне дерево", " Золотава пшениця", " Згадка про маму ", "Ніжність", " Маки", " Кроком руш " ," Прощавай школо "-ось такі назви її вишитих робіт.

  -  Не могла залишитись байдужою до красивих вишитих рушників. Цю вишивальницю потрібно щоб знали і цінували далеко за межами України. І я пишаюсь нашою землячкою та її  чудовими роботами. ЇЇ вишивка - не тільки красиво і модно, це і збереження культурної спадщини у нашій державі, у рідній Полтаві,
-сказала нам викладач ліцею сфери послуг і постійна читачка бібліотеки  Ольга Рубайло.  
   Адже  вишивка- рушники, сорочки, спіднички, сукні, вона робить нас українців, унікальними і не менш цікавими за європейців.

    Ми усі хочемо миру нашій державі. Тому віримо і молимось за Україну. У кращу долю країни вірить і  пані Олена. Адже  у кожному її рядку - добро, у кожній вишитій літері-бажання миру і щастя нашій державі. Тому і з'явилися у майстрині ОБЕРЕГИ - вишиті молитви на рушничках.

  Сама авторка вишитих рушників також радіє, що видалась нагода представити свої роботи у бібліотеці, влаштувати тут персональну виставку. До цього її роботи були представлені у музеї- садибі  І. Котляревського та територіальному центрі соціального обслуговування Київського району.
  На персональній  виставці  Цубер Олени Іванівни  представлено 18 робіт. 15 - вишитих рушників  і три молитви- обереги.
Експозиція діє до 1 серпня 2017 року. На зміну їй прийде виставка шалей  пані Олени.
Запрошуємо всіх переглянути діючу виставку !
Полтавцям є що показувати !!
Нам є ким пишатися !!!

Немає коментарів:

Дописати коментар