неділя, 10 вересня 2017 р.

Літні канікули з книгою
Влітку бібліотека-філія №6 працює за програмою " Літні канікули з книгою". Майже кожного дня, три літні місяці, проводяться різноманітні масові заходи для читачів бібліотеки: літературні ігри, огляди періодичних видань, конкурси, вікторини, бібліотечні уроки та ін.
  Розпочалося "бібліотечне літо"  2017 року у бібліотеці-філії №6 з оформлення стенду " Райдуга книжкового літа", де була надана цікава та корисна інформація. 1 червня - День захисту дітей  - почався з бібліо-пікника" Веселися, грай, книжки читай", де діти приймали участь в літературних вікторинах, іграх, малювали на асфальті і в усьому учням допомогав казковий герой Буратино.
 Великою популярністю користувалися дитячі настільні ігри. Проводилися змагання  - "Хто на світі всіх сильніший, наймогутніший, прудкіший". На літній час була переоформлена ігрова зона. Там з'явився літературний котедж, на даху якого мешкає всіма улюблений Карлсон. Діти в нашому ігровому просторі залюбки читають, малюють, граються.

 Заслуговує на увагу сюжетно-рольова гра "Чого навчає Королева чистоти", яку ми проводили для учнів з літнього табору та казкова вікторина " Тікай від спеки до бібліотеки", тощо.
  Цього літа ми продовжили використовувати новий метод в обслуговуванні читачів у читальному залі " Просто неба". Ми змінили інтер'єр  в бібліотечному дворику та провели  BOOK-CROSSING. Спочатку на засіданні "Творча майстерня" ми підготували книги до book-crossing, розповіли про схему обміну книг і запустили цей механізм у дію. Дітям дуже сподобалося, що книги можна просто брати, але вони залюбки приносили свої вже прочитані книги й обмінювали їх на інші.

 Протягом літа бібліотеку відвідали учні гімназії №13, 
ЗОШ №11, діти дитячого садочку №81.
Переможцями програми" Літні канікули з книгою" стали: Штрикуль Катя - 7кл. гімн. №13
 Свінцицька Лера - 7 кл. ЗОШ № 11
 Шорікова Ліза - 7 кл. гімн. №13
 Полтавець Аня - 7 кл. гімн. №13
 Скубеник Єгор - 6 кл. гімн. №13
 Анепір Влад - 4 кл. гімн. №13
       
      

Немає коментарів:

Дописати коментар