неділя, 3 вересня 2017 р.


МИ-ДІТИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ РОДИНИ
Прийшла осінь. Птахи зграями збіраються в далеку подорож за теплим сонечком, а наші діти зграйками злітаються до школи за знаннями.
 4 вересня в нашій бібліотеці відбулася  виховна година  на тему "Ми- діти європейської родини". До бібліотеки завітали учні другого класу ЗОШ №11. Дітей гостинно зустріли, привітали з початком навчального року та розповіли багато цікавого.
 На виховній годині учням розповідали про Україну, як європейську державу, вчили висловлювати свої думки, аналізувати та робити висновки. Наприклад, питали, як діти розуміють таке висловлювання:-" Що означає бути європейцєм?" або "Що ви можете зробити, щоб Україна була дійсно європейською державою?". Всі разом ми прийшли до
висновку, що потрібно бути освіченою, чемною, охайною, тлерантною людиною, яка багато знає і вміє. Для цього основне завдання у другокласників на сьогодняшній день- це добре навчатися, добути, як можна більше знань, щоб стати гарними фахівцями, вченими,  на користь своєї держави.
 Дітей познайомили з символами України - дивилися відеоролик "Народні символи України", розповіли про Євросоюз, гості прослухали гімн України та Євросоюзу. 
 На згадку про зустріч кожен учень отримав маленький прапорець, який символізує єдність України та Євросоюзу. Всі залишилися дуже задоволеними.

Немає коментарів:

Дописати коментар