понеділок, 16 жовтня 2017 р.

ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА
Саме восени ми відзначаємо велике церковне  свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ще в цей день офіційно в Україні відзначається свято запорозького козацтва. Бо запорожські козаки особливо  шанували Покрову. Богородиця була їхньою заступницею в далеких походах, під ії покровом вони не боялися ні розбурханої стихії, ні злих  ворожих сил.
 Працівники бібліотеки-філфї №6 разом зі Скорик Тетяною Олексіївною-класним керівником 4-А  гімназії №13 згадали про це свято. Тому вирішили разом його відсвяткувати-провести дитячий ранок " Козацькі розваги" під назвою " Посвята в козачата".
 Бібліотекарі прийшли до школи, принесли із собою книжки про козацтво та козаків, підготували розважальну програму. Спочатку розповіли про винекнення козацтва, про козаків та їх побут. Розділили учнів на 3 команди: Сміливці, Українці та Козаки. Провели рухливі ігри, вікторини на кмітливість на тему "козацтво". Провели конкурс "майстерних художників". Дітям роздали аркуші, де намальований олівцем, козак, якого потрібно розфарбувати, де надрукована інформація конкретно про цього козака (малюнки для кожної команди були різними) та ребус, який потрібно розгадати, а відповідь написати в відповідних клітинках. Діти були дуже гарно підготовлені. Відповідали чітко і вірно на всі запитання. Тетяна Олексіївна гарно з ними попрацювала, тематично та яскраво оформила клас до цього свята. Ми навіть прослухали пісню
про Україну, яку виконала учениця цього класу під музичний супровід та наші оплески. На жаль наше свято добігло кінця і ми впевнені, що в маленьких сердечках зародилася козацька гордість за звичаї рідного народу. На згадку про це свято ми зробили колективне фото.

Немає коментарів:

Дописати коментар