середа, 15 листопада 2017 р.

БІБЛІОТЕКА-ДІМ ТВОЇХ ДРУЗІВ

За ініціативою вчительки 1-Г класа гімназії №13 Інни Олександрівни в бібліотеці-філії №6 відбулося перше знайомство дітей з бібліотекою. Учнів гостинно зустріли, бібліотекар Сінна Т.В. провела екскурсію "Дім, де живуть книги" , зупинилися в "Ігровій зоні", де зробили фото на згадку. Більш детально зупинилися на
абонементі, де Тетяна Василівна детально та доступно розповіла про роботу цього відділу, познайомила з новими книжечками українських авторів.
Далі учнів провели у читальний зал, де бібліотекар Онищенко С.П. надала інформацію про роботу читального залу та провела бібліотечний урок " Бібліотека-дім твоїх друзів". Багато цікавого чекало учнів на цьому заході:
вікторини, загадки, знайомство з яскравими дитячими енциклопедіями, журналами. А по закінченню зустрічі завідуюча бібліотеки Усова І.Г. познайомила учнів з новим явищем в книжковому світі-Book-crossing, та запропонувала
зробити в класі "Живу книжкову полицю", для чого подарувала від працівників бібліотеки дві книжечки, які були вже підготовлені для Book-crossing. На згадку про знайомство з бібліотекою вчителю класу були подаровані кольорові пам'ятки про поведінку у бібліотеці, про те, як поводити себе з книгами, тощо. З цікавою інформацією та гарним настроєм учні залишали бібліотеку.

Немає коментарів:

Дописати коментар