четвер, 15 березня 2018 р.

Час вибрав нас
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві Верховна Рада України 17 січня 2017 року прийняла постанову "Про встановлення Дня українського добровольця". Відповідно до неї щороку 14 березня в нашій державі відзначатимуть День українського добровольця. З цієї нагоди в нашій бібліотеці відбулася зустріч Владислава Контарчука-учасника АТО, добровольця з учнями старших класів гімназії №13 та учнями ПТУ №23.
  Владислав дуже гарно, цікаво, захоплююче розповів про свою службу в АТО, про умови життя на передовій, про зброю, яку приходилося освоювати на місці, про дух і настрій наших бійців.
 Працівники бібліотеки запропонували слухачам тематичну поличку, де  представлена література українських сучасних письменників і журналістів про ці сумні події.
     Молоді дуже сподобалася зустріч мабуть і тому, що Владислав сам ще юнак (йому 24 роки). Але в своїх переконаннях він вже цільна, досвідчена людина, яка чітко розуміє і знає що він хоче від життя, в якій країні хоче жити, та що треба робити для процвітання своєї Вітчизни. Коли зустрічаєш таких людей, то в майбутнє дивишся впевнено.

Немає коментарів:

Дописати коментар