понеділок, 2 квітня 2018 р.

МОЯ           ПЕРША                    КНИЖКА
  
В бібліотеці № 6 відбулася авторська презентація "Моя перша книжка" на конкурсній основі. Учасниці конкурсу, а їх було чотири дівчини (6-7 клас), представляли свої книжки, які створили власноруч.
Вони були і авторами,і художниками, і редакторами та навіть керівниками видавництва.     Дівчата дуже гарно попрацювали. Їм вдалося здивувати таку поважну комісію, як Снарську Інну , Сердюка Віктора, Жовнір Наталію. Дівчата були на висоті. Кожна розповіла про свою книгу та її сюжет,
про те,  як він виник. Багато теплих слів почули конкурсантки на свою адресу від комісії і від гостей, які теж були присутні на заході. Але крім цього, що на мій погляд дуже корисно,  дівчата почули щирі та дуже важливі поради від майстрів українського слова. 
 Діти отримали велике задоволення, повірили в свої зібності. В цьому конкурсі  перемогли всі тому, що кожна перемогла  в декількох  номінаціях, а їх було шість. Вони отримали грамоти та книжки, які їм подарували  Віктор Сердюк  та Інна Снарська зі своїми автографами та порадами для кожної  окремо. Було дуже приємно спостерігати за  успіхом дітей, який вони придбали  читаючи книжки нашоі бібліотеки, книжки які ми їм підбирали та радили. Ми, бібліотекарі, теж відчуваємо себе переможцями.

Немає коментарів:

Дописати коментар