середа, 11 квітня 2018 р.

НАЙКРАЩИЙ МАЛЮНОК В ГРАФІЧНОМУ РЕДАКТОРІ PAINT

     Всі діти люблять малювати. У них є альбоми для малювання, різнокольорові олівці, фарби. За допомогою цих інструментів вони створюють чудові малюнки на папері.
    Але не всі  маленькі читачі бібліотеки знають, що за допомогою комп'ютера  теж можна створювати дивовижні малюнки. Для цього призначені спеціальні програми-  графічні редактори. Завдяки графічним редакторам з'явився новий напрям діяльності людини- 
КОМП'ЮТЕРНА ГРАФІКА.
    Область застосування комп'ютерної графіки не обмежується одними художніми ефектами.
    У всіх галузях науки, техніки, медицини, в комерційній та управлінській діяльності використовуються побудовані за допомогою комп"ютера схеми, графіки і діаграми, призначені для наочного відображення  різноманітної інформації. Конструктори, розрорбляючи нові моделі автомобілів і літаків, використовують тривимірні графічні об'єкти, щоб представити остаточний вигляд виробу. Архітектори створюють на екрані монітора об'ємне зображення будівлі, і це дозволяє їм побачити, як воно впишеться в ландшафт.
    Про використання комп'ютерної графіки у створенні мультфільмів та кінофільмів, про роботу в графічному редакторі  paint  йшла мова на занятті -конкурсі: 
" НАЙКРАЩИЙ МАЛЮНОК В ГРАФІЧНОМУ РЕДАКТОРІ  PAINT ", який відбувся  в бібліотеці- філії № 6    12 квітня
з  учнями  середнього шкільного віку.

  Бібліотекарі розповіли, що для малювання  знадобиться програма MICROSOFT PAINT, що треба зробити, щоб запустити  графічний редактор, за допомогою яких інструментів можна малювати, як вибрати колір, як зробити заливку малюнка. Розповіли, що інструмент "Губка"
дозволить стерти будь- яку область. Форму і розмір губки теж можна налаштувати в панелі інструментів. А також ознайомили майбутніх художників, як за допомогою відповідного інструменту можна додати до свого малюнку текст, і як зберегти малюнок.

    Заняття пройшло жваво і цікаво. Діти викладали в малюнках свої мрії і фантазії.
           Давайте подивимось на їхні перші спроби...

НАШ ПЕРЕМОЖЕЦЬ- УЧЕНЬ 6-го КЛАСУ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ № 11- БІДУХА НАЗАР.
      ВІТАЄМО !!!

1 коментар:

  1. Доволі оригінальний спосіб дозвілля. Розвиває фантазію та творчі здібності. Розширює світогляд та прибаавляє настрою. Дякую за креативну ідею. Це завжди цікаво та потрібно.
    Тетяна Василівна

    ВідповістиВидалити