понеділок, 8 квітня 2019 р.

 ЖАРТІВЛИВІ АКЦЕНТИ
5 о4.2019р. в гостьовій кімнаті бібліотеки-філії №6 відбулося чергове засідання літературного чаювання.
 Традиційно захід почався з анонса новинок сучасної української літератури, але на цей раз ми трошки змінили направлення нашого спілкування і згадали нашого земляка, письменника зі світовим ім'ям - Гоголя М.В. Якому, доречі,  виповнилося 210 років від дня народження.
Сінна Т.В. підготувала дуже цікаві та маловідомі факти з життя письменника. Чим більш пізнаемо про життя й творчість Миколи Васильовича, тим більше розумієш, що в нього багато почуття гумору і якщо ретельно придивитися, то всі його твори й навіть серйозні, сумні мають гумор. Розмову про великого письменника доповнила міні-виставка дитячих малюнків.
 На літературне чаювання до нас завітала член літературної спілки Полтавщини Валентина Яківна Нездойминога. Багато нового та цікавого дізналися учасники чаювання про нашу землячку з точки зору гумору. 
В кожного учасника заходу було домашнє завдання - підготувати який-небудь жартівливий життєвий епізод. Коли почали реалізовувати домашні заготовки то ті, хто прийшов до нас з сумом та не в гуморі відразу забули про весь негатив.

Немає коментарів:

Дописати коментар