понеділок, 24 лютого 2020 р.

 ЛІТЕРАТУРНИЙ ПОРТРЕТ  НАШОГО ЗЕМЛЯКА
20.02.2020 р. В нашій бібліотеці -філіалі № 6 відбулася зустріч з письменником Глібом Гавриловим-щирим другом нашої бібліотеки і фаворитом наших читачі
Гліб Вікторович на кожну нашу зустріч дарує  свої нові книги бібліотеці, які ніколи не затримуються на полицях книжкового фонду.
 І цього разу - з 6 подарованих книг  в фонді була лише одна.
   Твори Гаврилова відрізняються простою, доступною мовою, де завжди присутня інтрига і у кожного героя є своя лінія життя, яка розкривається на протязі всього сюжету
 Цього разу аудиторія для Гліба Вікторовича була новою, тобто це було знайомство з письменником. І тому присутні почули анонс кожної книги автора, який був лаконічним, цікавим та незвичайним, (після якого одна книга, яка залишалася в бібліотеці на момент заходу одразу зникла).
      Якщо людина талановита, то в усьому, тому ми не тільки насолоджувалися літературним талантом нашого земляка ,а й музичним. Гліб Вікторович подарував нам декілька ліричних пісень під гітару.
 А на завершення зустрічі перед нами виступила донька письменника, яка прийшла підтримати свого батька.Вона подарувала нам чудові класичні музичні твори на фортепіано. Молода, дуже цікава людина, яка багато подорожує світом, має свій світогляд. Але це вже зовсім інша історія, яка сподіваюся буде пов'язана з нашою бібліотекою.

Немає коментарів:

Дописати коментар