середа, 29 квітня 2020 р.


КАРАНТИН ЦЕ НЕ КАНІКУЛИ

Карантин не привід сумувати. Це час, який можна провести цікаво та змістовно. Як саме? Ми Вам підкажемо:
Настільні ігри, заняття творчістю, але ми зосередимося
 на читанні книжок .
 Віктор Сердюк член Полтавської спілки літераторів, редакційної колегії журналу для дітей та юнацтва «Діє – Слово» та лауреат конкурсу “Краща книга Полтавщини”, лауреатом Полтавської обласної премії імені Панаса Мирного (2018). У його творчому доробку понад 10 книг. Деякі твори автора, як, наприклад, «Таємниця різдвяних подарунків» та «Сніговик з гарячим серцем» вже отримали своє сценічне життя і успішно демонструються колективами міста-дитячим театром.
Віктор Сердюк-друг нашої бібліотеки. Жоден раз він презентував і дарував  нам свої книги. Юний читач добре знає письменника. Тому я хочу звернути вашу увагу на нову книгу автора – «Стежками Флоренії, або випадок на Ульчиній галявині»
Нова книга для автора – як народження дитини! Емоції переповнюють! Події книги відбуваються у добре знайомих полтавцям місцях”, – в полтавському дендропарку. Нова книга
В. Сердюка – « Стежками Флоренії, або випадок на Ульчиній галявині» дуже яскраво ілюстрована. На читача очікують надзвичайні пригоди протягом усього оповідання.
 ...поетеса вчить малят
Валентина Нездойминога – автор світлого дитинства теж давня, добра знайома наших читачів, яка подарувала бібліотеці декілька своїх книжок.
Видання дитячої письменниці Валентини Нездойминоги можна назвати унікальним. Уперше книгу присвячено полтавському дитсадку №81 «Оленка», вихованкою якого є й онучка письменниці, яку теж звати Оленка. Збірочка зветься «Наша група «Теремок». «Поетеса вчить малят пізнавати явища природи, пори року. Ненав’язливо і талановито пояснює дітям, що українська мова є наша материнська», — пише у передмові заслужений працівник культури України Володимир Тарасенко. Збірка, до якої увійшло майже півсотні віршів і п’єса-казка «Про мишей і про кота», яскраво ілюстрована.
Я я хочу звернути вашу увагу на збірку «Небилиці для Оленки». Як завжди ненав’язливо і талановито, з любов’ю й порозумінням до дитини. Читайте на здоров’я!!!.

..Немає коментарів:

Дописати коментар