вівторок, 23 червня 2020 р.

Бібліодрайв для молодих, активних, креативних”
День молоді -це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни, вести її до процвітання та успіху.
В цей день незмінними залишаються веселощі, гарний настрій та дух свободи, притаманний гарячим серцям, осяяним теплим літнім сонцем, сповненим надій, світлих мрій та найкращих сподівань.
А зараз я хочу познайомити вас з молодими, талановитими людьми, які є добрими друзями нашої бібліотеки. І почну я з молодіжного театра “І по всьому”. З'явився він у 2009 році , як театральна студія в полтавському технічному університеті ім. Ю.Кондратюка. В
2015 році цей гурт існував вже як самостійний молодіжний театр, який працював в різних жанрах. Виступав цей колектив і в нашій бібліотеці для дітей початкової школи і для підлітків. Аудиторія в захваті від гри акторів молодіжного театру.
  Особливо хочу відзначити молоду, талановиту пані Маргариту Олійник-Локай.  Радує те, що вона в минулому була читачкою нашої бібліотеки. Зараз пані Маргарита працює в IT - компанії , але любов до книги, творчості придбала в стінах нашої бібліотеки.      Дуже приємно було чути, що перший вірш у дівчини народився в стінах нашої читальної зали і що певний відрізок життя у пані Маргарити, пов'язаний з нашою бібліотекою і спогади про нього найкращі. 
     Доречі, це не перший такий приємний випадок. У 2016 році  наша колишня читачка, яка зараз мешкає у Києві - молода пані Олена Задорожна, подарувала нашій бібліотеці, де вона провела частину шкільних років, збірку власних віршів. 
  Коли трапляються такі випадки - відчуваєш, що твоя праця потрібна не тільки тобі, а й людям
     
    А далі я хочу зосередити вашу увагу на творчості молодої, талановитої, перспективної художниці Ольги Лях.Дуже радує таке знайомство і ми сподіваємося на плідну спільну співпрацю
        День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є наша молодість.  Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті.  Дуже приємно , що нашу бібліотеку молодь не минує, а навпаки активно з нами працює, тому ми відчуваємо себе також молодими.

Немає коментарів:

Дописати коментар