неділя, 4 жовтня 2020 р.

 

Осіннє рандеву


1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Тяжкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Та, пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, вони зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність.

Найбільше багатство літніх людей — їх досвід, мудрість, вміння. Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.

І ми з нагоди свята людей похилого віку влаштували літературно-музичний вечір «Осіннє рандеву» разом з друзями нащої бібліотеки - Вірою Мотчаною, Лідією Новіковою, Віталієм Бурмакою, Яковом Купинським.

І не дивлячись на сьогоднішню ситуацію в нашій країні і у Світі загалом, дотримуючись усих норм і правил на карантині ми змогли подарувати хороший настрій та круті емоції нашим читачам.

З нагоди Дня літньої людини та ветерана бажаємо усім міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай родинний теплий вогник – завжди зігріває ваші серця!

Немає коментарів:

Дописати коментар