четвер, 3 грудня 2020 р.

Навчи свое серце добру

 

НАВЧИ СВОЄ СЕРЦЕ ДОБРУ – до Дня людей з особливими потребами)

Люди з інвалідністю не називають себе інвалідами, в цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин, до таких людей ставлення як до людей з особливими потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.

Всім нам добре відомо, що тварини здатні надавати

 лікувальний ефект на людину. Про це наші предки знали ще багато століть тому. Наприклад, в XVIII столітті в деяких клініках для душевнохворих тримали лікувальних кішок, яких використовували для заспокоєння пацієнтів.

Тварини лікують людей швидше, ніж ліки

Часто таке лікування буває ефективнішим за традиційне. Тисячі фактів переконливо свідчать про те, що тварини володіють дивовижним даром зцілення людей.

Існує окрема галузь медицини - анімалотерапія або зоотерапія. Це така система лікування, коли, окрім застосування ліків, хворий спілкується з тваринами.

Таким чином, наші «брати менші»
стають справжніми помічниками при лікуванні ряду захворювань.

З приводу Міжнародного дня людей з особливими потребами я хочу познайомити вас з цікавою, неординарною людиною, яка живе поруч з нами і просто робить свою справу, часом, навіть не усвідомлюючі того, на скільки її улюблена справа допомагає іншим, і як все , що вона робить, важливо в житті людей. Звуть її Тетяна Гекова. На мої питання Тетяна відповідала так : - 


Іпотерапія – це унікальний метод лікування і реабілітації за допомогою коня. Вона корисна дітям з різними психічними чи фізичними вадами розвитку. За допомогою занять з конем корекції піддаються такі недуги, як дитячий церебральний параліч, розсіяний склероз, запальні і дегенеративні захворювання нервової системи, травми головного мозку, ураження органів чуття (зору і слуху), аутизм, синдром Дауна, неврози.
Мене спонукало  займатися іпотерапією народження сина. Знаючи ефективність верхової їзди, бо я сама їздила верхи на своїх конях майже до родів, вирішила поступити до Полтавського національного педагогічного університету ім.. В.Г.Короленка на другу вищу освіту, спеціалізація «Спеціальна освіта» для того, щоб краще розуміти дітей з особливими потребами з якими ми працюємо. В нас зайняття проходять на відкритому повітрі на чотирьох спеціально навчених конях, які мають доброзичливий характер і міцну психіку, також вони утримуються в ідеальних для них умовах на постійному випасі.


Знаходимось ми в 45 км від Полтави в селі Лабурівка Котелевського району.
 Немає коментарів:

Дописати коментар