вівторок, 9 березня 2021 р.

музично-літературне привітання


 ВЕСНЯНИЙ НАСТРІЙ

А в природі вже пахне весною,

Аромат той приємний для всіх.

Білий сніг не лежить вже горою,

А джерельцем співочим побіг.

Хоч зима й завертає сердито,

Та весна вже приходить у сни.

Йде весна-королева по світу

І співає на всі голоси,

І серце стрибає від радості, від щастя, бо все в природі оживає, наповнюється життєдайними соками землі, починає цвісти. Що може бути чарівнішим, ніж пробудження природи!

   У чарівну музику весни щодня вплітаються нові звуки, дивовижні мелодії та маленькі виконавці, і створюється неповторна чарівна симфонія, яка звучить над весняним світом і наповнює серце людини ніжністю, радістю і любов’ю. От так і чарівна мелодія пісні і літературного слова, якими привітали з 8 березня читачів бібліотеки-філіалу № 6 Яків Купинський, Віра Мотчана, Лідія, Новікова та Віталій Бурмака -злилася з дивовижною, чарівною симфонію ВЕСНИ! Весняний настрій – під таким гаслом проходило музично-літературне привітання. 

  Читальний зал бібліотеки-філіалу №6 перетворився на музично-літературний салон. Коли співали Віра і Ліда то підспівував весь зал і тоді починаєш розуміти наскільки наша мова мелодійна і співуча. А коли Яків Купинський читав свої ліричні вірші було чути навіть подих кожного. Зате, коли Віталій Бурмака читав уривки з Павла Глазового, Остапа Вишні, Т.Г. Шевченка та інших відомих українських письменників - читачі активно реагували на знайомі, відомі вислови. Всі присутні були дуже задоволені привітанням. ВЕСНЯНИЙ НАСТРІЙ  був на висоті!


Немає коментарів:

Дописати коментар