середа, 21 квітня 2021 р.

 Книга - мудрість століть (до Дня книги та авторського права)


Книга у всі часи - від сивої давнини і дотепер відігравала важливу роль у становленні і розвитку людства, була і залишається головним носієм інформації, знань і досвіду. Книга пройшла довгий шлях свого розвитку: створювалася на камені і металі, глиняних табличках і дерев'яних дощечках, свитках папірусу і пергаментних кодексах, пальмових листках і бересті, шовку і папері - змінювався матеріал і спосіб виготовлення, але незмінним залишалося її призначення: служити збереженню і передачі знання, досвіду, художніх цінностей.

В нашій бібліотеці -філіалі № 6 різноманітність цікавих книжок. З деякими з них ми хочемо вас познайомити.

Вперше в Україні! Універсальний ілюстрований енциклопедичний словник нового покоління. Найновіші факти, історія та сучасність, наука і техніка, культура і спорт, географія і медицина, персоналії та реалії, Україна і світ - усе найважливіше.А чи відомо вам, що кістки людини настільки міцні, що витримують у 2 рази більше стискання, ніж граніт, і в 4 рази більший розтяг, аніж бетон ? 
Або що блохи можуть стрибати на 30 см. заввишки, що відповідає стрибку людини на 200 м. Ця унікальна довідкова енциклопедія є колосальним джерелом знань.


До якої родини належить павич?
Яка країна - батьківщина часнику?
Де була найзнаменитіша бібліотека давнини? - на кожне питання є відповідь. Унікальні відомості з найрізноманітніших галузей.

Чи можна прочитати фестський диск?
Як писали літописи?
Хто такий Рюрик?
Чому булава Богдана Хмельницького опинилася у Польщі? Відповіді на ці та багато інших запитань ви знайдете у цій книжці. В нашій бібліотеці багато таких розумних книжок і вони чекають на вас!


Немає коментарів:

Дописати коментар