четвер, 9 вересня 2021 р.

Разом,а не окремо - майстерня міста

 З 8 вересня в нашому місті починається урбаністично-культурний фестиваль "Майстерня міста".Фестиваль організовується Полтавською міською радою при підтримці проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ", що впроваджується німецькою урядовою компанією "Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zuzammenarbeit(GLZ)(Джи Ай Зет) Gmbh" за фінансової підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.

Урбаністично - культурний фестиваль - це платформа для спілкування. В рамках цього фестивалю до нас в бібліотеку - філіал № 6 завітали учні 5 класу гімназії № 13.


Дітям було запропоновано поділитися на дві команди і створити власноруч картину. Кожна команда свою, придумати назву, сюжет. Командам роздали набір з елементами аплікацій і робота закипіла. 

Переможцем могла бути та команда, у якої вийшла гарна картина за менший проміжок часу. Учасники команди активно обговорювали різні варіанти роботи. Одні малювали, інші клеїли аплікації, вирізали нові деталі з паперу. Одним словом разом, а не окремо. Картини вийшли просто чудові.

Перемогла, як завжди, дружба. По закінченню роботи все учасники отримали солодки призи.

Пізніше до бібліотеки завітали учні 6 класу, які теж прийняли участь у фестивалі. Їм запропонували інше завдання, з яким вони чудово впоралися. Діти з 6 класу отримали браслетіки з логотипом фестивалю. Так пройшов перший фестивальний день в нашій бібліотеці.


Немає коментарів:

Дописати коментар