субота, 11 лютого 2023 р.

Історії кохання, які сильніші за війну


День Святого Валентина

 У різних країнах світу цей день святкують по-різному: дарують солодощі, ювелірні прикраси, листівки, влаштовують романтичні побачення, роблять сюрпризи. Святкувати чи ні ― особисте рішення кожного. Якщо це для вас можливість провести чудовий день з коханим чи коханою ― чому б і ні


Та нагадаємо, що 14 лютого також Міжнародний день дарування книжок. Його можуть святкувати всі. А можна й об’єднати обидва свята. Маємо для вас добірку

 книжкових новинок, які можна почитати в нашій бібліотеці. 

Важливо пам’ятати
про  сенс цього дня ― бути з коханою людиною, проявити свою любов та увагу. Однак для цього не обов’язково гнатися за модними подарунковими тенденціями.


Війна завдала і продовжує завдавати непоправних втрат нашій країні. Проте українці навіть у такі темні часи шукають промінчики світла і наповнюють себе та інших справжнім почуттям – коханням. Особливими є ті історії, які зароджуються на фронті.

Почуття, які зароджуються на передовій, дуже чисті.  Там немає місця зайвим сантиментам та залицянням, але є своя романтика. А ще це стосунки, які пройшли справжні випробування, й у них є чому повчитися.


 До дня закоханих своїх читачів ми привітали фотовиставкою "Історії кохання, які сильніші за війну."Немає коментарів:

Дописати коментар