понеділок, 20 лютого 2023 р.

Мова кожного народу - неповторна і своя

 Мова - найбільший скарб, одне з багатьох див створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. Кожна людина має завжди пам'ятати хто вона, звідки родом, де її коріння, кожна людина повинна знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти. 21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Тому сьогодні ми провели з учнями ліцею "Успіх" - № 13 патріотичну годину "Мова кожного народу - неповторна і своя" Почали ми з  перегляду літератури "Магія рідного слова"

Далі дітям розповіли про мету зустрічі, показали навчальний фільм про цікавинки української мови. З'ясували,що "Енеїда " І. Котляревського була першим друкованим твором українською мовою і що завдяки "Енеїді" весь світ узнав про українську мову.


Наша постійна читачка Цубер О.І. - лауреат І ступеня міжнародного фестивалю - конкурсу "Різдвяна зірка", який відбувся в січні цього року в Болгарії онлайн   прочитала для учнів уривки з "Енеїди". А бібліотекарі ознайомили дітей з унікальним виданням цього твору, який є в бібліотеці. Потім бібліотекар Наталія Вікторівна провела з учнями вікторину про рідну мову. А по закінченню заходу дітям прочитали дуже доречний, красивий вірш про українську мову Володимира Самійленко "Українська мова". Захід вийшов цікавий, змістовний і повчальний.


Немає коментарів:

Дописати коментар