середа, 15 березня 2023 р.

Літературне чаювання "Мелодії душі - поетичні замальовки"

 З усіх видів мистецтва, як на мене, поезія – найдемо­кратичніший і найдоступніший. Далеко не всі сприймають оперу, чи симфонічну музику, чи можуть оцінити тонкощі живопису. А взяв до рук книжечку свого поета –і поринув у простір духу, щирих емоцій, мудрих думок, світлих спогадів чи солодких мрій.


14 березня в бібліотеці-філії №6 відбулося вже традиційне для нашого закладу літературне чаювання «Мелодії душі- поетичні замальовки». Таке чаювання організовується в нашій бібліотеці раз на квартал, збираються за чаєм шанувальники сучасної української літератури. Спочатку йде жваве обговорення літературних новинок, потім слово


надається запрошеному для зустрічі з читачами письменникові – прозаїку або поету. Цього разу ми запросили Віталія Бурмаку, який віртуозно та дуже артистично читає вірші будь-якою мовою, будь - якого поета.
Почалося літературне чаювання, як завжди, з перегляда літератури .На нашому чаюванні ми почули багато віршів Т.Г.Шевченка, Л.Костенко, В.Симоненка, Г. Сковороди, та інших поетів. Т.Г.Шевченка ми почули двома мовами – українською і навіть англійською. Завітав до нас і Яків Купінський, який читав свої вірші різних жанрів і навіть переклади з інших мов. Дуже важливо, що учасники літературного чаювання активно приймали участь і
підготували свої улюблені вірші та порадували   присутніх
 

   своєю     майстерністю.Це   було     перше засідання       гуртка після    тривалої паузи.   Сподіваємось, що наші зустрічі відновляться.   Немає коментарів:

Дописати коментар