четвер, 4 травня 2023 р.

"Як з'явилися панцерники"

       У природі все тісно взаємопов’язано. І людина, яка сама є частинкою Природи, також пов’язана з довкіллям – землею, річками, повітрям та всіма іншими істотами, що живуть навкруги. На жаль, у наші дні майже немає таких тварин, яким не загрожувало б вимирання з вини людей.

Втручання людини в життя природи неможливо зупинити. Але всім нам треба прагнути до того, щоб не завдавати їй шкоди, щоб вона якомога менше страждала від нашого втручання.

А для цього треба знати й любити Природу, знати тварин, що живуть на нашій планеті поруч і одночасно з нами, їхні звички та спосіб життя. Для того,щоб дітям було цікавіші сприймати інформацію працівники бібліотеки - філії № 6 Центральної бібліотеки ПМТГ  провели зоо - годину з учнями 3 класу ліцею "Успіх" № 13 за казками Р.Кіплінга.


 Спочатку бібліотекар Сінна Т.В. ознайомила дітей з творчістю письменника  Р. Кіплінга з його книгами. Для цього влаштувала перегляд літератури "Торбинка цікавинок про різних тварин"

Далі учні брали участь в зоо - вікторині "Впізнай тварину", з якої вони узнали багато корисного і цікавого і навіть дивилися невеличкий уривок фільму "Мауглі". Зустріч пройшла весело та яскраво.

       "Із природою справа зовсім інакша, ніж,скажімо з палацами,зруйнованими                   війною,  -  їх можна відбудувати. Коли ж знищити живий світ, то ніхто вже,жодна сила не зможе створити його знову".   Б.Гржимек     -  письменник,біолог кінорежисер.                    .Немає коментарів:

Дописати коментар