середа, 24 травня 2023 р.

СУЧАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ ПРОСТІР (для юнацтва)

        24 травня до нас в бібліотеку - філію № 6 Центральної бібліотеки ПМТГ завітали учні 8 класу ліцею "Успіх" № 13 на інформаційну годину - СУЧАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ ПРОСТІР.   Це гарна нагода розповісти про тих українських письменників, книжки яких читаються в усьому світі, а цитати яких, зокрема і про російсько -українську війну та незламний український супротив ворогу, розходяться першими шпальтами світових видань.

Зустріч почалася з екскурсії бібліотекою. Дітям показали всі зони відкритого доступу до літератури. Далі гостей запросили подивитися документальний фільм про сучасних українських письменників та їхні твори.Після чого учнів

ознайомили з літературою для підлітків,яка є в фонді нашої бібліотеки та надали можливість погортати сторінки і почитати анотації. Дітей дуже зацікавили твори сучасних письменників. Цей клас виявився особливим - з 36 учнів 8 дівчат - решта хлопці.  Всі чемні, виховані, один з них порадував нас грою на фортепіано.Ми прослухали полонез Агінського. Всі були приємно  вражені  навіть його однокласники.

 
 
Немає коментарів:

Дописати коментар