четвер, 5 жовтня 2023 р.

Україна починається з тебе.

      Зараз Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - під гаслом  "Вірю в майбутнє твоє, Україно!" Представники професійного училища № 23 запросили бібліотекарів філії №6 Центральної бібліотеки ПМТГ прийняти участь  в Всеукраїнському місячнику. Бібліотекарі підготували і провели патріотичну годину "Україна починається з тебе" в рамках місячника "Вірю в майбутнє твоє, Україно!" Захід вийшов цікавий і змістовний. Спочатку бібліотекарі розповіли про відкриття муралу музиканту Максиму Краснокутському. Поділилися своїми почуттями й враженнями тому,що були присутні на відкритті стінопису на будівлі Полтавської музичної школи № 3 ім. Борися Гмирі, де навчався воїн.

 Далі ми розповіли про Степана Чубенка, якого за свою громадянську позицію, любов до Батьківщини, відмову зрадити їй по-звірячому закатували і розстріляли наприкінці липня 2014р  біля Донецька і тільки 8 листопада його поховали в рідному місті. Показали книгу, яку видала мати героя і на презентації якої ми були присутні. Хлопцям було цікаво тому, що мова йшла про їх однолітків, які нещодавно жили своїм життям.

Потім бібліотекарі запропонували подивитися відеоролик, який прислав нам наш читач з передової. А в кінці ми показали учням "КНИГУ ПАМ'ЯТІ" полеглих за Україну з Полтави та Полтавської обл., яку створили працівники бібліотеки за допомогою нашого читача, регіонального представника Українського інституту національної пам'яті в Полтавській обл. Олега Пустовгара та представника обласного військкомату Романа Істомина. Захід всім сподобався, а ми в свою чергу запросили всіх завітати до нашої бібліотеки.


Немає коментарів:

Дописати коментар